Villa Laurus 4 By Ezoria Villas

  • 140 m²
  • 2 sypialni
  • 2 łazienki

Villa Laurus 4 By Ezoria Villas Pafos oferuje szybki dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Agios Lambrianos Rock-Cut Tomb, w odległości 100 metrów.

Willa w Pafosie oferuje widok na basen. W łazience znajduje się oddzielna toaleta. Do dyspozycji Gości są również ręczniki kąpielowe.

Obiekt w Pafosie obejmuje pełnowymiarową kuchnię, a także jadalnię. Goście mogą również skorzystać z czajnika elektrycznego, lodówki i przyborów kuchennych, aby samodzielnie przygotować posiłek. Restauracja The New Kings Of Aphrodites Tavern, serwująca specjały kuchni śródziemnomorskiej, leży w zaledwie 250 metrach.

Zamek w Pafos leży w 2 km, a Port w Pafos leży około 25 min pieszo od willi. Do pobliskich lokali rozrywkowych należy Centrum handlowe Kings Avenue Mall, w odległości 850 metrów. Villa Laurus 4 By Ezoria Villas zapewnia łatwy dostęp do cudów natury, takich jak Park Archeologiczny w Pafos (2,1 km) i Park wodny Afrodyty w Pafos 4 km). Dzięki przystankowi autobusowemu Tafoi Ton Vasileon - Amfitrionos, znajdującemu się w odległości 5-minutowego spaceru, goście mogą z łatwością zwiedzić okolice Pafosu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Villa Laurus 4 By Ezoria Villas Pafos
Villa Laurus 2 By Ezoria Villas
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Villa Laurus 2 By Ezoria Villas

7.5
Dobry 11 opinii
12 m od nieruchomości
USD 421 USD 379
za noc
Villa Laurus 6, Walking Distance To The Beach
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Villa Laurus 6, Walking Distance To The Beach

26 m od nieruchomości
USD 286 USD 257
za noc
Villa Beach Heaven
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Villa Beach Heaven

28 m od nieruchomości
USD 362 USD 326
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Pafos
    21 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny
    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjipending
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Villa Laurus 4 By Ezoria Villas ma kuchnię?
      Tak, Villa Laurus 4 By Ezoria Villas zapewnia kuchnię.
    • ❓
      Czy Villa Laurus 4 By Ezoria Villas otwiera swoi drzwi dla gości podróżujących ze zwierzętami?
      Niestety, Villa Laurus 4 By Ezoria Villas nie jest przyjazna zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Pafos
    21 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Villa Laurus 4 By Ezoria Villas Pafos

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij